Opis oferty

Organizujesz imprezę i potrzebujesz DJ'a? A może poszukujesz człowieka, który sprawnie ją poprowadzi? Nie szukasz nudy i monotonii? Dobrze trafiłeś/łaś!

Oferuję Ci moją kreatywność i profesjonalizm oraz niemałe doświadczenie. Nie ograniczę się jedynie do zapewnienia oprawy muzycznej Twojego wydarzenia! Chętnie pomogę Ci w organizacji, wspólnie opracujemy scenariusz, określimy repertuar muzyczny, pomyślimy o dodatkowych atrakcjach, konkursach czy zabawach. W ten sposób nie tylko zorganizujesz świetną imprezę, ale też unikniesz wpadek!

Dysponuję sprzętem nagłośnieniowym dobrej klasy oraz atrakcyjnym oświetleniem scenicznym i dyskotekowym (w tym m.in. lasery, efekty led, reflektory, wytwornica dymu ) co sprawi, że mogą być Państwo spokojni zarówno jeśli chodzi o brzmienie muzyki, jak i o efekty wizualne.

Oczywiście już przed imprezą możecie Państwo ustalić repertuar muzyczny jaki ma pojawić się na wydarzeniu (oraz oczywiście listę utworów lub gatunków muzycznych, których Państwo sobie w żadnym razie nie życzą). W trakcie trwania imprezy jestem w stanie spontanicznie żonglować stylami muzycznymi, by zaspokoić gusta i upodobania zarówno najstarszych jak i najmłodszych imprezowiczów. Na życzenie gram muzykę od biesiady, przez stare polskie przeboje, po światowe hity lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych i najnowsze przeboje.

Uwaga! Podpisując umowę ze swoimi klientami ustalam jedynie godzinę rozpoczęcia imprezy, natomiast nie ustalam zakończenia - bawimy się dopóki goście mają siłę. Wiele zespołów i DJów ustala sobie dodatkowe opłaty za granie np. po godzinie 3 w nocy. Decydując się na moje usługi nie będą Państwo musieli o 3 czy 4 w nocy zastanawiać się, czy dopłacić za kontynuowanie imprezy. Po prostu będą mogli Państwo skupić się na dobrej zabawie!

Organizuję
-wesela i poprawiny
-studniówki, półmetki
-18-stki, imprezy firmowe i okolicznościowe

W roku 2017 na życzenie klienta będzie możliwość wysłania w eter lampionu z życzeniami. Niepowtarzalny efekt i mile wspominane wydarzenie.

Więc nie czekaj dłużej zadzwoń i porozmawiajmy o twojej uroczystości o twoich oczekiwaniach i marzeniach a ja postaram sie je spełnić. Zapraszam i do zobaczenia

Obsługuję całą Polskę