Opis oferty

Michał Milowicz to wspaniały i utalentowany piosenkarz i wokalista
o niesamowitej przenikliwej głębokiej barwie głosu.
Aparycja, profesjonalizm i ogromne doświadczenie sceniczne, tysiące zagranych koncertów, stawiają go na piedestale artystów polskiej sceny rozrywkowej. Poczucie humoru i świetny kontakt z publicznością to kolejny atut jego osobowości. Michał cały czas się rozwija, podejmuje nowe wyzwania, między innymi wziął udział najnowszej edycji
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - co świadczy o jego kunszcie i dojrzałości artystycznej - a także jak aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy.
Jego filmy jak Futro z Misia, Chłopaki nie płaczą czy Młode Wilki, to już klasyka polskiego kina. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z ofertą koncertową.
Trzy oblicza Milowicza!
Michał Milowicz solo- to koncert wspaniałych bardzo energetycznych przebojów autorstwa Michała, przebojów
Elvisa Presleya w najlepszym możliwym wykonaniu, oraz przebojów największych polskich piosenkarzy K.Krawczyka czy Z.Wodeckiego
Michał Milowicz i Chłopaki nie płacą - to Michał z zespołem grający autorski repertuar w klimacie SMILE ROCK czyli muzykę tworzącą atmosferę uśmiechu, tańca i pozytywnej energii, łączącą w sobie kilka gatunków każdy znajdzie coś dla siebie :)
Oprócz autorskich utworów i tekstów, ,,Chłopaki'' grają też wiązanki znanych światowych przebojów w nowych ciekawych aranżacjach a wszystko z uśmiechem, żartem i do tańca!
Profesjonalizm i talent Michała to gwarancja udanej zabawy
i wspaniałych doznań artystycznych. Utwory grane są z energią
i polotem. Otwartość i wspaniały kontakt z publicznością na długo pozostaną w pamięci widza. Zapraszamy do kontaktu