Opis oferty

Jestem absolwentką Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Śpiewam głosem mezzosopranowym i pasję śpiewu realizuję w życiu zawodowym. Przez wiele lat śpiewałam w chórach Politechniki Wrocławskiej, Opery Wrocławskiej oraz Filharmonii Wrocławskiej wykonując także partie solowe.
Obecnie pracuję w dwóch znakomitych zespołach: we Wrocławskich Kameralistach "Cantores Minores Wratislavienses" oraz w Chórze Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.
Brałam udział w wielu festiwalach i koncertach m.in.: Wratislavia Cantans i Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, NOSPR w Katowicach, Gewandhaus Leipzig oraz Xanten i Schleswig-Holstein w Niemczech, Wiltz w Luksemburgu, BBC Proms w Royal Albert Hall oraz Barbican Centre w Londynie, Salle Pleyel w Paryżu, Gent van Vlaanderen w Belgii, Menuhin Festival Gstaad w Szwajcarii a także w Grecji, Rumunii, Mołdawii, na Ukrainie i w krajach nadbałtyckich. Współpracowałam z wieloma znakomitymi dyrygentami oraz muzykami takimi jak: Giovanni Antonini, Paul McCreesh, Jacek Kasprzyk, Tadeusz Strugała, Bob Chilcott, Jan Łukaszewski, Krzysztof Penderecki, José Maria Florencio, José Torres i Lisa Gerrard. Nagrałam wiele płyt z różnorodną muzyką, m.in. nagranie oratorium Eliasz Felixa Mendelssohna-Bartholdy’ego pod dyrekcją Paula McCreesha z udziałem Chóru Filharmonii Wrocławskiej, wydane przez wytwórnię Winged Lion oraz Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans, które otrzymało niezwykle prestiżową francuską nagrodę Diapason d'Or de l’Année oraz nagrodę Editor's Choice przyznaną przez brytyjski Gramophone.

Oferuję oprawę wokalną na uroczystościach:
- ślubach w kościele i w USC
- chrztach
- komuniach
- bierzmowaniach
- mszach prymicyjnych
- mszach jubileuszowych
- mszach żałobnych.