Opis oferty

Dreszcze, to profesjonalny, energetyczny, grający absolutnie na żywo zespół muzyczny.
Jeśli chcecie Państwo uciec od kiczu oraz męczy Państwa słuchanie sztucznych, "plastikowych" brzmień z playback-ów, plików midi itp, to jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Perkusja, gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, dwoje dedykowanych wokalistów (głos żeński i męski) oraz dwa głosy towarzyszące to w przypadku Dreszczy standard !.
Wszyscy muzycy są profesjonalistami, ale o prawdziwej sile zespołu przesądzają nasi "frontmeni" - czyli Karina i Szymon. Każdy występ z ich udziałem do dawka świetnej sztuki wokalnej, scenicznego ognia oraz błyskotliwej oprawy konferansjerskiej.
Cechą, która nas wyróżnia spośród całej rzeszy innych wykonawców, jest - poza poziomem muzycznym - ogromna różnorodność repertuarowa.
Na naszych występach - w zależności od Państwa preferencji - można usłyszeć: światowe hity muzyki pop, funky, soul, dance, klasykę rocka oraz klimaty zahaczające o stylistykę jazz-ową.

Obsługujemy każdy typ eventu - w tym:

- imprezy firmowe ("integracje")
- exclusive events
- masowe imprezy plenerowe (dni miast, rocznice, imprezy dożynkowe itp)
- koncerty
- supporty
- bankiety
- bale
- inne imprezy okolicznościowe...

Dźwięki grane wyłącznie na żywo, pogoda ducha, radość muzykowania, doskonałe przygotowanie warsztatowe oraz doświadczenie sceniczne, to cechy za które warto nas polubić.
Nie uznajemy kompromisów zarówno w doborze instrumentów, jak i stosowanej techniki.
Gramy na terenie całego kraju.

Mamy nadzieję, że niebawem się spotkamy
Pozdrawiamy - DRESZCZE