Opis oferty

Dzień dobry! Jesteśmy Momenty Acoustic.

Gramy hity polskiej muzyki rockowej w akustycznych aranżacjach. Nasze koncerty to zawsze 100% muzyki na żywo i świetny kontakt z każdą publicznością.

Jako duet akustyczny występujemy w składzie: Jarek Brzeski - śpiew; Adrian Mitoraj - gitara akustyczna. Jest też możliwość poszerzenia składu zespołu o drugiego gitarzystę i/ lub perkusistę, który zagra na cajonie.

Z przyjemnością wystąpimy dla Ciebie i Twoich gości podczas eventu firmowego, uroczystej gali, jubileuszu (urodziny, rocznice, inne okazje), dni miasta lub gminy.

Podczas spotkania z nami usłyszysz między innymi utwory z repertuaru zespołów Lady Pank, Wilki, Perfect, Video, Poparzeni Kawą Trzy, Dżem, T.Love. Nie wykonujemy disco polo.

Dysponujemy własnym nagłośnieniem. Jesteśmy mobilni. Po ustaleniu szczegółów dojedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce. Najczęściej pracujemy na terenie województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego.

Potrzebujesz muzyki na żywo na event lub imprezę firmową? Chciałbyś/ chciałabyś zorganizować koncert klubowy? Szukasz zespołu w rozsądnym budżecie? Skontaktuj się z nami.

Momenty Acoustic
Hity Polskiego Rocka

kom. 517 054 919
e-mail: momentyacoustic@gmail.com
www.momentyacoustic.pl