Opis oferty

Dzień dobry! Jesteśmy Momenty Acoustic.

Gramy hity polskiej muzyki rockowej i pop-rockowej w akustycznych aranżacjach. Nie wykonujemy disco polo. Nasze koncerty to zawsze 100% muzyki na żywo.

Jako duet akustyczny występujemy w składzie: Jarek Brzeski - śpiew; Adrian Mitoraj - gitara akustyczna. Jest możliwość poszerzenia składu zespołu o drugiego gitarzystę i/ lub perkusistę, który zagra na cajonie.

Z przyjemnością wystąpimy dla Ciebie i Twoich gości podczas eventu firmowego, uroczystej gali, jubileuszu (urodziny, rocznice, inne okazje), dni miasta lub gminy.

Podczas spotkania z nami usłyszysz między innymi utwory z repertuaru zespołów Lady Pank, Wilki, Perfect, Poparzeni Kawą Trzy, Dżem, T.Love, Myslovitz. Nie zabraknie też hitów artystów młodego pokolenia, takich jak Dawid Podsiadło, Kortez i Baranovski. Nie wykonujemy disco polo.

Dysponujemy własnym nagłośnieniem. Jesteśmy mobilni. Po ustaleniu szczegółów dojedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce. Najczęściej pracujemy na terenie województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego.

Potrzebujesz muzyki na żywo na event lub imprezę firmową? Chciałbyś/ chciałabyś zorganizować koncert klubowy? Szukasz zespołu w rozsądnym budżecie? Skontaktuj się z nami.

Momenty Acoustic
Hity Polskiego Rocka

kom. 517 054 919
e-mail: momentyacoustic@gmail.com
www.momentyacoustic.pl