Opis oferty

Zespół muzyczny THE CRUSH oferuje kompleksową oprawę muzyczną i konferansjerską imprez wraz z prowadzeniem różnego rodzaju zabaw integracyjnych (również w języku angielskim).

Nasz cover band gra wyłącznie muzykę na żywo, a w skład naszego bogatego instrumentarium wchodzą:

- głos żeński oraz głosy męskie
- saksofony,
- trąbka
- instrumenty klawiszowe
- gitara elektryczna
- gitara basowa
- perkusja

W naszym repertuarze można znaleźć największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej z gatunków takich jak: rock, pop, reggae, funk, jazz, soul, disco polo, które w większości aranżujemy sami, dlatego wykonywana przez nas muzyka jest oryginalna i wyjątkowa.
Ciągłe doskonalenie naszego repertuaru pozwala na serwowanie muzycznych nowości ,a niekończące się pomysły i inspiracje sprawiają, że stale urozmaicamy naszą ofertę.


Gwarantujemy niezapomnianą imprezę taneczną oraz tematyczną na eventach, galach, spotkaniach firmowych, integracjach, bankietach itp.
Do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie dostosowując się do wymagań organizatorów.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w spełnianiu oczekiwań muzycznych nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz ewentualną ekipę techniczną potrzebną do jego obsługi.

Jeśli chcą Państwo, aby planowana impreza była niezapomniana, wyjątkowa i na wysokim poziomie muzycznym – zachęcamy do kontaktu z nami!