Opis oferty

SHOW TIME – GOOD TIME

Repertuar dobierany indywidualnie do wydarzenia oraz szeroki przekrój utworów gwarantuje wyśmienitą zabawę zarówno na koncertach plenerowych, imprezach masowych, eventach firmowych jak i w klubowych lub kameralnych spotkaniach w gronie znajomych. Podczas występów usłyszeć można autorskie utwory z nurtu country and rock, z dużą dawką świeżości i energii oraz mix klasyki z nowoczesnością.

Wśród hitów usłyszeć można klasykę gatunku w postaci Ring of fire (Johny Cash), przenieść się w zaczarowany świat filmu „Mistrz kierownicy ucieka” przy dźwiękach East Bound and Down (Jerry Reed), skosztować mistrzowskich solówek w Lay Down Sally (Eric Clapton) oraz w Workin Man Blues (Marle Haggard).
Rozpiętość stylistyczna pozwala na podróż przez utwory The Eagles i Lyle Lovett’a, aż do wykonawców poprockowych, wielokrotnie nominowanych do nagród Grammy, takich jak Blake Shelton czy Trace Adkins.
Zespół nie stroni od zaskakujących aranżacji utworów, czego przykładem są Wake me up (Avicci), Burning Love (Elvis Preslay) czy Wicked Game (Chris Isaac)
Przysłowiową „wisienkę na torcie” stanowi znany hit Money For Nothing zespołu Dire Straits, którego riff gitarowy został uznany za jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie.