Opis oferty

DOBRY ZESPÓŁ MUZYCZNY TO KLUCZ DO UDANEGO WESELA.
NAWET NAJBARDZIEJ NIECHĘTNYCH DO TAŃCA Z PEWNOŚCIĄ PRZEKONA GRANA NA ŻYWO MUZYKA.
Jesteśmy zespołem muzycznym – cover bandem, grającym na żywo od 1996 roku. Stanowimy grupę sześciorga miłośników muzyki. Przez miniony okres działalności nabyliśmy doświadczenia, dzięki któremu realizujemy oprawę muzyczną wydarzeń dla najbardziej wymagających organizatorów oraz zadowalamy gusta wybrednych odbiorców.
Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, a także innych eventów, w tym studniówek, balów sylwestrowych i przyjęć. Naszą ofertę stanowi wykonanie oprawy muzycznej na wszelkiego rodzaju imprezach rozrywkowych, typu: EVENTY, PRZYJĘCIA WESELNE, PLENERY, STUDNIÓWKI, BALE STUDENCKIE i ZABAWY SYLWESTROWE.
Nasz repertuar zawiera cały wachlarz muzyki popularnej, który sukcesywnie poszerzamy o nowości pojawiające się na rynku muzycznym. Usłyszysz u nas najnowsze przeboje radiowe, jak i starsze, kultowe utwory, które od lat nie tracą na swej popularności.
W RAMACH PRZYJĘĆ WESELNYCH:
– prowadzenie wesela od początku do końca (powitanie gości, aranżacja pierwszego tańca, oczepiny, zabawy i konkursy, konferansjerka, biesiada),
– przerwy w graniu nie dłuższe niż 15 minut: w trakcie przerw tło muzyczne,
– profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie,
– elastyczny repertuar: jeśli masz ochotę usłyszeć kilka swoich ulubionych utworów, chętnie je poznamy!
– odpowiednio wczesny przyjazd na miejsce: na sali jesteśmy przynajmniej 2 godziny wcześniej. Dzięki temu jesteśmy w pełni przygotowani na Wasz przyjazd