Opis oferty

Noel El Látigo swoim repertuarze wykonuje piosenki własnego autorstwa muzyki kubańskiej i latynoamerykańskiej z mojej premierowej płyty “ Contra el Trafico” - co w tłumaczeniu oznacza jazda pod prąd, naprzeciw ruchowi w zatłoczonej drodze.Płyta zawiera 15 utworów różnych stylów muzycznych w tym : salsa, bachata, timba, cumbia, merengue, bolero. W skład zespołu wchodzi 11 muzyków polsko-latynoskich.Gwarantuje, że każdy nasz koncert będzie niepowtarzalny i ubarwi każdy występ o gorące rytmy muzyki, która płynie prosto z naszych serc.
Noel Soy la Fuente to kubański zespół od duetów po trio i pełny skład 5 oraz wiecej muzyków na scenie. Oferujemy ambitne zestawy, a także taneczną muzykę o wysokiej energii, która zawiera salsę, merengue, muzykę karaibską i wiele innych.
Do wybranego zestawu oferujemy też egzotyczne tancerki.Porywają do tańca i przenoszą publiczność na Kubę.Nasze doświadczenie sceniczne sprawia, że doskonale potrafimy poprowadzić każdą imprezę. https://www.facebook.com/NoelelLatigoofficial/