Opis oferty

BEATGIRLS STRING TRIO - to zespół muzyczny, który specjalizuje się w profesjonalnej oprawie muzycznej wszelkich uroczystości, m.in:
- imprez firmowych
- bankietów
- wydarzeń targowych
- uroczystości rodzinnych ( ślubów, jubileuszu itp)
Zespół składa się z absolwentek Akademii Muzycznej w Poznania, które na co dzień działaja aktywnie na scenach muzycznych w całej Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz dużym zaangażowaniu w to, co kochamy, gwarantujemy najwyzszą jakość wykonywanej muzyki oraz niezapomniane przeżycia artystyczne i estetyczne :) Skład zespołu to trio : skrzypce, skrzypce, wiolonczela.

Nasz repertuar stanowi bogaty wachlarz utworów z zakresu muzyki klasycznej, filmowej jak również szeroko pojętej muzyki rozrywkowej. Bardzo chętnie spełnimy każde muzyczne życzenie naszych klientów, aranżując wybrane utwory specjalnie na ten wyjątkowy dzień.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której istnieje możliwość posłuchania nagrań zespołu. Posiadamy również własny kanał na serwisie Youtube oraz Fanpage na Facebook'u.

www.facebook.com/triobeatgirls

Beatgirls VIOLIN DUO to nowy projekt, który powstał w ramach zespołu Beatgirls. Duet skrzypcowy, który tworzą Maria Murawa-Fraska i Natalia Janik-Zajma wykonuje największe hity muzyki pop i funk w nietypowych aranżacjach na dwoje skrzypiec. Połączenie elegancji i kobiecości z energicznym nowoczesnymi brzmieniami. To doskonała propozycja na
- atrakcję weselną
-event firmowy,
-pokazy mody
- inne uroczystości wymagające specjalnej oprawy muzycznej

www.beatgirls.pl/beatgirlsviolinduo

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
www.beatgirsl.pl

Gramy na terenie całej Polski.

PROFESJONALNA OPRAWA MUZYCZNA NA KAŻDĄ OKAZJĘ