Opis oferty

SUPER LIVE BAND

Idealny zespół dla Ciebie!

Najlepszy wybór na Przyjęcie, Event czy Imprezę Firmową!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi, wykształconym muzykom i różnorodnemu repertuarowi, gwarantujemy niezapomniane wrażenia i świetną zabawę oraz imprezę na najwyższym poziomie.
Nasz bogaty repertuar to mieszanka stylów i gatunków muzycznych od światowych standardów jazzowych poprzez przeboje z lat '60/'70/'80 aż po dzisiejsze hity, gorące rytmy reggae i latynoskie. Przemycamy też elementy muzyki greckiej, cygańskiej czy góralskiej co pozwala nam usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego klienta!
Zapewniamy również konferansjerkę prowadzoną z klasą. Imprezy międzynarodowe nie stanowią dla nas problemu. Dysponujemy doskonałym sprzętem oraz oświetleniem, co zapewnia świetne brzmienie i efekt wizualny w różnych okolicznościach. W zależności od Państwa oczekiwań proponujemy skład od 3 osób wzwyż.

EVENTY
Super Live Band jest idealnym wyborem zarówno na eventy, imprezy firmowe i kameralne spotkania biznesowe, itp. W zależności od Państwa potrzeb, zapewnimy świetną zabawę przy największych światowych i polskich przebojach lub stworzymy oprawę w formie tła muzycznego przy bardziej kameralnych wydarzeniach.


PROGRAMY MUZYCZNE

Stevie Wonder Strings
Największe przeboje światowej sławy wokalisty i kompozytora Steviego Wondera w nietuzinkowym wykonaniu i aranżacji. Program w wykonaniu wokalistki i zespołu w składzie: kwartet smyczkowy, gitara basowa i perkusja, tworzą niezapomniany i niezwykle oryginalny efekt.

Lata 20, Lata 30
Największe przeboje z lat 20 i 30 i wykonanie na najwyższym poziomie pozwolą nam oderwać się na chwilę od rzeczywistości i przenieść się do niezwykłych czasów Hanki Ordonówny czy Eugeniusza Bodo. Program przygotowany na skład: wokal, fortepian, bas, akordeon, saksofon i duet skrzypcowy.

Program Świąteczny
Kameralny, ciepły i radosny koncert kolęd i pastorałek który zapewni niezwykłą atmosferę świąteczną na każdym wydarzeniu. W programie znajdują się tradycyjne polskie kolęd, między innymi: „Dzisiaj w Betlejem”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Lulajże Jezuniu”, „Cicha noc” czy „Oj, Maluśki”. Ale również znane amerykańskie piosenki świąteczne, takie jak „Jesus Born On This Day” lub „Have Yourself a Merry Little Christmas”. Program wykonywany w składzie: trzech wokalistów i kwartet smyczkowy.