Opis oferty

Wysoki poziom muzyczny, dopracowane aranżacje, współbrzmiące chóry, męski oraz damski wokal w towarzystwie profesjonalnych muzyków i 100% zadowolenie klientów. Przekonaj się sam!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu EASY. Oferujemy szeroką gamę usług związanych z organizacją i oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez okolicznościowych od eventów firmowych, imprezy plenerowe po wesela, w których się specjalizujemy. Muzyka, którą wykonujemy kierowana jest do grona odbiorców ceniących przede wszystkim jakość. W naszej ofercie znajdziecie wiele przebojów polskich i światowych gwiazd sceny muzycznej, wykonywanych w 100% na żywo (filmy poniżej).

Zapraszamy do oglądania, czytania i słuchania. Znamy oczekiwania wymagających klientów i wiemy jak je spełnić. Mamy nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz pozytywne nastawienie do wykonywanej muzyki udzielą się również Wam i że wkrótce spotkamy się na Waszej imprezie.

ZESPÓŁ EASY to profesjonalny 6-os zespół muzyczny, specjalizujemy się w oprawie muzycznej eventów, imprez firmowych oraz eleganckich wesel. Naszym Klientom serwujemy energetyczny koktajl muzyczny z dużą ilością rock’n’rolla, szalonego disco lat 80-tych oraz współczesnego popu . Całość wykwintnie doprawiona rockowymi i jazzowymi improwizacjami gitary oraz instrumentów klawiszowych. Szeroki i zróżnicowany repertuar sprawia, że zespół EASY może zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.

Obsługujemy imprezy i wydarzenia na terenie całego kraju jak również za granicą.

Jeśli choć troszkę zainteresował Was nasz krótki opis to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu poznania naszej oferty.
Nagrania NA ŻYWO z prowadzonych przez Nas imprez znajdziecie na naszym zespołowym Instagramie: @zespoleasy